Skip to main content

Potrebujete radu? +421 948 636 363

Služby

Meranie hrúbky laku

Do našich služieb sme zaradili ďalšiu novinku, ktorá sa zaoberá meraním laku vášho vozidla. Ak by ste chceli zistiť či bolo vaše auto lakované alebo v akom stave je váš lak neváhajte sa zastaviť a využiť našu službu merania laku na našej pobočke v Trnave onedlho dostupné aj na ostatných pobočkách. Služba sa vykonáva na počkanie bez nutnosti sa objednať.

Autodiagnostika pre rôzne značky vozidiel

Medzi naše služby patrí aj autodiagnostika, ktorú využijeme nielen pri výmene autobatérií, ale aj na vyčítanie rôznych chybových kódov, ktoré vieme následne diagnostikovať, poprípade premazať. Ak Vám svieti akákoľvek kontrolka na vašom palubnom počítači a neviete si dať rady, neváhajte nás kontaktovať a využiť našu autodiagnostiku, avšak zatial iba na našej pobočke v Trnave a Bratislave, onedlho dostupné aj na ostatných pobočkách.

Výmena akumulátora vo vozidle

Jednou z našich najžiadanejších služieb je odborná výmena akumulátora vo vozidle. U nás je výmena vždy na počkanie, bez nutnosti objednávať sa . Vozidlo je počas výmeny pripojené na externý zdroj energie, vďaka čomu predídeme strate údajov v palubnom počítači alebo autorádiu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Výmena akumulátora vo vozidle na Vami určenom mieste

Medzi naše služby sa radí aj možnosť vykonať výmenu akumulátora na Vami určenom mieste, tam, kde sa Vaše vozidlo rozhodlo, že už nenaštartuje. Stačí nás telefonicky kontaktovať, odporučíme vhodný akumulátor pre Vaše vozidlo a prídeme ho osadiť do vozidla na Vami určené miesto. Možnosť platby kartou priamo na mieste montáže.

Chcete zistiť, v akej kondícií je Váš akumulátor?

Vďaka nášmu profesionálnemu vybaveniu dokážeme rýchlo a presne určiť, v akom stave sa Váš akumulátor nachádza. Na základe výsledku testu sa môžete rozhodnúť, či akumulátore ešte poslúži, alebo je čas na jeho výmenu.

Taktiež disponujeme zariadeniami na záťažové a kapacitné testy akumulátorov. Záťažovým testom overíme schopnosť akumulátora poskytnúť dostatok štartovacie prúdu pri štarte motora, kapacitným testom zistíme reálnu kapacitu Vášho akumulátora. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Máte poškodený kontakt na batérií?

Ak je akumulátor funkčný, ale má poškodený kontakt, nie je nutné ho vždy vymeniť. Jednou z našich služieb je aj oprava poškodených kontaktov batérií.

Neustále sa Vám vybíja akumulátor vo vozidle bez zjavnej príčiny?

Naše služby zahŕňajú aj kontrolu dobíjacej sústavy, meranie skrytého odberu a prípadné zistenie závady v elektroinštalácií Vášho vozidla. Stačí si telefonicky dohodnúť termín.

Potrebujete nabiť akumulátor?

Používame profesionálne nabíjacie zariadenia, ktoré dokážu nabiť aj hlboko vybité akumulátory s prejavmi sulfatácie.

Akumulátor je po nabití podrobený záťažovému testu, aby sme si overili jeho funkčnosť. Štandardná nabíjačka Vám môže akumulátor vyhodnotiť ako chybný len pre to, že je príliš vybitý a nedokáže ho nabiť.

Potrebujete zapožičať akumulátor?

Na našich pobočkách máme aj akumulátory, ktoré poskytujeme našim zákazníkom na zapožičanie. Odporúčame telefonicky si overiť dostupnosť akumulátora vyhovujúceho Vašim potrebám.

Nastavenie battery managementu

Niektoré automobily vyžadujú pri výmene akumulátora nastavenie battery managementu. S našim profesionálnym vybavením je to otázka len pár minút